MS SQL Improvements

שיפור ביצועים בשרתי ?MS SQL
השאירו זאת למומחים של Experda
 
בעולם של  ,Big data בו ניהול יעיל של בסיס הנתונים הוא תנאי להצלחה עסקית, הפתרונות הייחודיים של Experda לאוטומציה ושיפור ביצועים מידי בשרתי ה-MS SQL שברשותכם
יחד עם המוצר המהפכני שתשיק החברה בכנס Pass Summit 2019 בסיאטל, יספקו לכם יתרון עסקי רב-עוצמה.
 
מהפכת המידע כבר כאן. האם אתם מפיקים ממנה את המיטב?
ארגונים עסקיים, ממש כמו הארגון שלכם, אוספים וצוברים כמויות עצומות של מידע ממקורות שונים. עם זאת, ללא יכולת אמיתית לטפל בשטף הנתונים, לתרגם את המידע על הלקוחות, הייצור, המכירות והמלאי לפעולות אופרטיביות, כגון עיבוד, ניטור, סגמנטציה, הפקת דוחות והצפת תובנות. הנתונים היקרים שצברתם בעמל רב, עלולים להפוך לחסרי ערך.
אך זו רק ההתחלה. שרידותו של מסד הנתונים באופן שימנע האטה או השבתה של הפעילות העסקית והיכולת שלו לפעול באינטגרציה מלאה עם מערכות נוספות בארגון, הם תנאי בסיסי לתפקודו התקין - וכאן Experda  נכנסת לתמונה.
 
Experda מומחים בתחזוקה ובשיפור ביצועים של בסיסי נתונים
חברת Experda מקבוצת Genie מספקת מזה 15 שנה שירותי rDatabase administratoבסיסי נתונים של שרתיMicrosoft SQL . כמו כן, החברה מפתחת מגוון מוצרים ייחודיים לאוטומציה, ניהול יעיל, שחזור המידע ושיפור הביצועים של שרתים אלו, באופן מידי וללא הפרעה לשגרת העבודה בארגון.
כחברה מובילה בתחומה, Experda מלווה מעל ל 1,000 לקוחות עסקיים, פיננסיים, מוסדיים ואקדמיים בישראל וברחבי העולם המשתמשים בשרתי Microsoft SQL ו מספקת שירותי תמיכה, תחזוקה וניטור לאנשי DBA , מנמ"רים, מנהלי IT ומנהלי רשת. בנוסף, Experda מציעה שירותי DBA במיקור חוץ.
שירותים אלו, המלווים בפתרונות מתקדמים המבצעים את כלל המשימות באופן אוטומטי ומתוחכם, תורמים לצמצום דרמטי בשכיחות התקלות וההשבתות העלולות לפגוע בתפקודו של הארגון, בהכנסותיו ובתדמיתו, לחיסכון בעלויות, לשיפור ביצועים ולאיתור תקלות מבעוד מועד.
 
EZManage Cloud
אם עד היום רכשתם מוצרים נפרדים לגיבוי, לניטור, לזיהוי בעיות ביצועים ומוצרים נוספים שאינם מתממשקים זה לזה, הטמעתם אותם בנפרד, ניהלתם ותחזקתם אותם בשרתים נפרדים,  ManageCloudEZשל Experdaמשנה את כללי המשחק.
באמצעות ממשק אינטרנטי,Cloud EZManage מציגה את הסטטוס של כל שרתי ה- SQL הארגוניים מכל מקום ובכל זמן וחוקרת בעיות ביצועים בזמן אמת והיסטורית - כל זאת ב מערכת אחת וידידותית לכל איש סיסטם, ללא צורך בידע ובכישורים של DBA:
 
 • גיבוי שחזור חכם
 • תחזוקה ואופטימיזציה (שיפור ביצועים של עד 30%)
 • ניטור ובקרה 24/7
 • יכולות ניתוח וזיהוי מראש של בעיות ביצועים וצווארי בקבוק בשרתי ה- SQL ובמערכת ההפעלה
 • זיהוי ותיעוד קצב גדילה של הדיסקים, בסיסי הנתונים, טבלאות, אינדקסים וכו'
 • ממשק עבודה ישירות מה Smartphone ועוד
 • אבטחת מידע לבסיסי הנתונים
 • מנגנון דוחות אוטומטיים יומיים ישירות לדוא"ל

EZManage Security & Auditing
לאחרונה, Experda שילבה ב- EZManage מערכת חדשנית הכוללת למעלה מ-30 שיטות אבטחה
שהומלצו ע"י מומחי מייקרוסופט. המערכת מספקת מענה לדרישות אבטחת המידע וניטורו ולתקנות הגנת הפרטיות של GDPR ,HIPAA ו- PC - דרישות המחייבות אתכם לנקוט את כל הצעדים שיגנו על הארגון מפני איומים פנימיים וחיצוניים. EZManage Security & Auditing תאפשר לכם לנטר ולזהות פעילות חריגה או חשודה, להגביל משתמשים, לנהל הרשאות גישה ועוד:
 
 • ביקורת על כל פעילויות מסד הנתונים והאבטחה של SQL
 • דוחות מותאמים אישית המבוססים על אפליקציה ומשתמשים
 • התאמה אישית של כל הביקורות, ההתראות והדיווחים
 • מי, מה, איפה, מתי וביקורת  Before & After
 • ניהול קל ויעיל של ביקורת במספר שרתים במקביל

Qure Optimizer
חוויתם בעיות ביצועים ב-Data Base?
סביר להניח שה-DBA שלכם יתחבר למערכת ויתחיל לתעד את הגורמים לאיטיות. הוא ינתח את ההקלטות וינסה להעריך את הגורם לבעיה, זאת בהנחה שהמקור שלה הוא ב- SQL ולא במערכת אחרת, הדורשת מעורבות של אנשי הרשת... לכן, איך שלא תסתכלו על זה, מדובר בתהליך של כיבוי שריפות, שאינו פותר ביסודיות את בעיות הביצועים.
 Qure Optimizerמבית Experda מקדימה תרופה למכה.
המערכת תבצע עבורכם ניתוח רוחבי מלא ואוטומטי של כל התהליכים בסביבה סטרילית, תזהה בעיות ביצועים ואת הגורמים להן ותספק לכם המלצות מדעיות לשיפור ביצועים רוחבי לשרת
ה SQL - , כגון: הוספה/הסרה של אינדקסים, שכתוב שאילתות, עדכן הסכמה של בסיסי הנתונים ועוד.
שיפור הביצועים יוצג בפניכם בדו"ח מסכם, ייבדק בשרת ייעודי ובתום התהליך תקבלו המלצות מדעיות מדויקות, בעלות יכולות מוכחות בשיפור ביצועי ה- Duration, CPU, וה- Physical & .Logical Reads 
 
בקרוב: השקת פלטפורמה חדשה ב-Real Time!
בכנס Pass Summit 2019 שיתקיים בחודש נובמבר 2019 בסיאטל, Experda תשיק פלטפורמה פורצת דרך ומאובטחת, המספקת שיפור ביצועים לבסיסי הנתונים ב- Real Time.
יש למה לחכות!
 
 
 
 • Share This:

Register for Free

add chat to your website